fbpx

Cami Halıları ve M² Fiyatları

 

Cami halısı modelleri pek çok açıdan sınıflandırılabileceği gibi fiyatları bakımından da sınıflandırılabilmektedir. Özellikle de herhangi bir cami zemini için makul seviyede ancak kalitesiz olmayan bir halı modeli satın almak istiyorsanız, bu durumda piyasa genelinde Cami halısı fiyatları araştırması yapmanız en doğru olanıdır. Ebrar Cami Halıları | Ebrar Halı olarak bu sektörde uzun yıllardır hizmet veriyoruz ve bu süre boyunca fiyatları geri planda tutuyoruz. Çünkü önceliğimiz toplum için rahat ve ferah bir ibadet ortamı sağlamaktır. Camiye bir defa gelen bir insanın, yeniden o ortama gelmeyi istemesi gerekir. Attığı her bir adımda huzurlu olmalı ve ibadetini gerçekleştirirken de rahat olmalıdır. Bu beklentilerin karşılanması ancak kaliteli bir cami halısı modeli seçimi ile mümkündür.

Firmamız siz değerli müşterilerimizin bu beklentilerini karşılama gayreti içerisinde olup, bunu başarırken aynı zamanda kaliteden de ödün vermemektedir. Bu sayede sizlere oldukça makul seviyelerde imalat ve satış gerçekleştirmekte olup, beklentilerinizi karşılamaktadır.

 

Cami Halı Fiyatları Ne Kadar?

 

Cami halısı Fiyatları hakkında; piyasa geneline fiyat araştırması yaptınız ve firmamıza da cami halı fiyatları ne kadar diye sorduğunuz zaman sizlere, halının döşeneceği cami alanının metre karesini sormaktayız ve bununla birlikte hangi halı çeşidinde karar kıldığınızı (ya da kılacağınızı) sorarız. Çünkü bu özellikler, cami halısı fiyatları belirleyen önemli koşul olmaktadır. Dolayısıyla da sizlere kesin bir fiyat teklifi sunabilmemiz için önce firmamız ile iletişime geçmeli ve sonrasında bu ayrıntıları tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Bu sayede, belirteceğiniz özellikler doğrultusunda sizlere en ucuz cami halı fiyatı teklifimizi sunabiliriz.

Cami Halısı Modelleri

Öte yandan piyasada cami halı modelleri yapılarına göre iki ana grupta sınıflandırılabilirler. Bu modellerden birincisi yün cami halı modelleri, ikincisi ise sentetik bir malzemeden imal edilen ve dolayısıyla da sentetik olan akrilik cami halı modelleridir. Tercih edeceğiniz ya da etmek istediğiniz halı modelinin hangi yapı malzemesi grubunda olduğu önemli bir husustur. Çünkü bu durum fiyatı önemli ölçüde etkilemektedir. Basit bir örnek ile aynı renk ve desenlere, ebatlara sahip ve hatta görünümleri de neredeyse aynı olan iki halı düşünün. Bu halılardan birisi yün, bir diğeri ise akriliktir. Ancak her iki modelin yapısal özellikleri farklı olmasına rağmen aralarında %40’lara varan fiyat farkı vardır. Çünkü diğer tamamen doğal bir malzemeden, diğeri ise sentetik malzemeden imal edilmiştir. Dolayısıyla da bu durum doğrudan fiyatlara yansımıştır. Bu durumun neticesinde en ucuz cami halısı modeli hangisi diye soracak olursanız, tabii ki akrilik cami halı modelleri fiyat bakımından çok daha uygundur.

Cami Halısı Çeşitleri

Tüm bunlara ek olarak bazı modellerin %90, %80 ya da daha farklı oranlarda bir kısmı yün ve bir kısmı sentetik malzeme ile imal edilen halılar da bulunmaktadır. Bu halılar %100 oranında yün olmadığından dolayı, %100 oranında yün olan bir halının özelliklerini tam olarak yansıtmamaktadır. Bu gibi durumlar kimi pazarlıkçıların bu aşamada hile yaparak, malzeme değeri daha düşük olmasına rağmen sanki gerçekten yün satıyormuş gibi yüksek miktarda kazanç elde etmelerini sağlamaktadır. Bu gibi durumları yaşamamak adına müşterinin pek çok açıdan bilinçli olması ve firmanın da güvenilir bir firma olması önemlidir.

 

En Ucuz Cami Halısı Fiyatları;

 

Elbette ki tek özellik olarak halının ucuz olmasına göre bir seçim yapmak, doğru değildir. Çünkü ibadet alanında kullanılacak bu halının kaliteli olması ve bu doğrultuda bazı beklentileri de karşılaması gerekir. Bu nedenden dolayı piyasada bulabileceğiniz herhangi bir ucuz cami halısı modeli beklentilerinizi karşılamayabilir ve daha da kötüsü ise kullanım ömrü uzun olmayabilir.

Cami Halısı Nereden Satın Alınır?

Öte yandan bir cami halısının sağlaması gereken başlıca özellikleri, alev almayan, kirlenmeyen, kolay temizlenebilen, nem ve rutubet tutmayan, desenleri bozulmayan, renk ve desenleri solmayan olması gibi özellikleri dikkate aldığımızda piyasada bulabileceğiniz herhangi bir uygun fiyatlı cami halısı modelinin bu beklentileri karşılıyor olduğundan emin olamazsınız. Ancak Ebrar Cami Halıları | Ebrar Halı olarak sizlere hem piyasa geneline kıyasla oldukça makul seviyede cami halısı imalat, satış ve döşeme hizmeti veriyoruz hem de bu süreçte halının kalitesinden de ödün vermeyerek beklentilerinizi karşılıyoruz. Bu sayede memnuniyet garantisi de veriyoruz. Bu ayrıcalık için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

 

Yorum Yap