fbpx

Cami Halıları

 

Cami Halıları, Camiiler toplumun yaratanla bir bütün olduğu alanlardır. Bu alanlarda; namaz kılmak, dua etmek ve diğer türden ibadetlerin yerine getirilmesi temiz ve huzurlu bir ortamda olmalıdır. Bu özelliklerin sağlanmasında halı seçimi son derece önemlidir. Çünkü cami zemini için özel imal edilen halı modeli, zeminin her bir kısmını hiç bir açık kalmayacak bir şekilde kapatmaktadır. Bu alanda insanların toplu halde ibadetlerini gerçekleştirebilmeleri zeminin; güvenli, temiz, kokmayan, sağlıklı olması ile ilgili bir durumdur. Ebrar Cami Halıları | Ebrar Halı yılların tecrübesiyle sizlere en iyi cami halı modelleri sunmaktadır. Hem tasarım hem de yapısal özellikleri bakımından memnuniyet garantisi verdiği bu modeller farklı kategoriler dâhilinde sizlere satışa sunulmaktadır.

Cami Halısı

Cami halı modelleri kategoriler dâhilinde ele alındığında, siz değerli müşterilerimiz tercihlerini daha iyi ve daha net bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler. Tıpkı diğer halı modellerinde olduğu gibi cami halı modelleri için de farklı özellikler söz konusudur. Bu özellikler doğrultusunda halılar gruplandırılmaktadır ve sizler bu doğrultuda tercihlerinizi belirleyebiliyorsunuz.

 

Buna göre yapı malzemelerine göre cami halısı modelleri; akrilik cami halısı modelleri, yün cami halısı modelleri ve Polipropilen cami halı modelleri olarak sınıflandırılmaktadır. Tasarımlarına göre ise; saflı cami halı modelleri, seccadeli cami halı modelleri, göbekli cami halısı ve genel bir ifade ile de desenli cami halısı modelleri olarak sınıflandırma yapmak mümkün olmaktadır.

 

Tercih edeceğiniz halının çeşidine göre sahip olunan özellikler de farklılık göstermektedir ancak genel olarak yukarıda sıralandırmış olduğumuz çeşitlerin her birisi tıpkı diğer sosyal ortamlarda kullanıma uygun olduğu gibi cami zemininde de kullanıma uygun yapıdadırlar. Çünkü cami halı özellikleri bakımından bazı ortak özelliklere sahiptir ki bu özellikler sayesinde kullanıma uygun olmaktadırlar.

 

Genel olarak cami halı modelleri özellikleri aşağıdaki gibidir;

 

 • Aleve karşı dayanıklılık gösterir
 • Isı ve ses yalıtımı konusunda oldukça iyidir
 • Tozu havaya vermez, tam aksine içine çeker. Bu sayede ortamın hava kalitesinin sağlıklı olmasını sağlar. Bu aynı zamanda temiz ve sağlıklı bir ortamda ibadet edebilmeye imkân sağlar.
 • Bu halı modelleri rutubetten etkilenmeyen modeller olması ile de ön plana çıkar.
 • Zengin desen ve renk seçenekleri sayesinde, dilediğiniz bir modeli seçmek sizin için hiç de zor değildir. Öte yandan sadece sizin özel olarak belirteceğiniz bir desenin uygulanması da mümkündür. Yani firmamız aynı zamana özel sipariş cami halısı taleplerinizi de titizlikle karşılamaktadır.
 • Bu halıların en önemli özelliklerinden birisi de yoğun kullanım alanlarında bile zarar görmemesidir. Müşterilerimizin özellikle de halının yapısının dayanıklılık göstermesi ve desenlerinin eskimemesine ne derece önem verdiğinin farkındayız. Bu bağlamda satışa sunduğumuz cami halısı modelleri de bu beklentileri karşılıyor olması ile memnuniyet kazanmaktadır.

Cami Halısı Özellikleri;

Sonuç olarak cami halısı özellikleri bakımından her daim tercih sebebi olmakta ve uzun vadede beklentileri karşılamaktadır. Peki, sizin için en ideal seçim hangisi olmalıdır?

 

Özellikle de cami halısı fiyatları bakımından bir sıralandırma yapmamız gerektiğinde, tahmin ederseniz ki yün cami halı fiyatları daha yüksek olmaktadır. Çünkü biliyorsunuz ki bu halılar gerçek yünden yani doğal bir malzemeden imal edilmektedir. Bununla birlikte tercih edebileceğiniz diğer modeller ise akrilik ve Polip halı modelleridir ki bu modeller arasında özellikle de akrilik cami halıları pek çok açıdan yün halı ile aynı özelliklere sahip olup, fiyat bakımından da oldukça uygun fiyatlı olması ile ön plana çıkmaktadır. Dolayısıyla da cami

halısı satın alma aşamasında eğer fiyat bazında bir karar vermek istiyorsanız, ilk tercihinizin akrilik halıdan yana olmasının daha doğru olacağını düşünmekteyiz.

 

Sonuç itibariyle cami halısı fiyatları pek çok özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Ancak firmamız her daim makul seviyede fiyatlar sunuyor olması ile memnuniyet kazanmaktadır. Bununla birlikte yılların tecrübesiyle hizmet vermekteyiz ve insanların ibadetlerini temiz ve rahat bir zeminde, nizami bir şekilde gerçekleştirebilmelerini amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda kaliteden ödün vermeden imalat, satış ve döşeme hizmetini sunuyor olduğumuz halı modelleri şimdiye kadar her daim memnuniyet kazanmıştır. Firmamız ile irtibata geçtiğinizde, sizlere ihtiyaç duyduğunuz model için daha fazla örnek sunabileceğimiz gibi, hizmet sürecimize dair merak ettiğiniz soruları da cevaplandırabiliriz. Bununla birlikte uygun fiyat teklifi alabilmek ve dilerseniz de özel bir desene sahip cami halısı siparişi vermek için de bizlerle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Akrilik Cami Halıları

 

“Akrilonitril” adı verilen kimyasal bileşenden imal edilen halılar akrilik halı olarak adlandırılmaktadır. Bu halı modelleri özellikle de 1960’lı yıllarda popüler olmuştur ancak günümüzde sahip olduğu bazı avantajlı özellikleri bakımından da tercih sebebidir. Bu halılar %100 yün değildir. Çünkü bu doğal bir malzeme değil, kimyasal bir bileşenden elde edilen halı modelidir. Ancak sağlığa herhangi bir zararı söz konusu değildir ve de fiyat açısından da son derece uygundur.

Akrilik Cami Halısı Özellikleri;

Akrilik halı modelleri kimilerine göre tam olarak sanatı temsil ediyor. Bu düşüncenin nedeni ise oldukça fazla desen seçeneğine sahip olmasından kaynaklanıyor. Öyle ki akrilik cami halısı modelleri arasında beğenmeyeceğiniz bir model neredeyse yok gibidir. Üstelik bu modelleri sınırlandırmak da mümkün değildir. Ayrıca bu halıların isteğe ve beklentilere özel bir şekilde imal edilebilmesi de hem daha kolay hem de daha uygun maliyetlidir.

 

Sentetik bir yapısı olması bazen müşterilerimizin bu halılara karşı ön yargılı olmasına sebebiyet veriyor. Ancak bu oldukça başarılı bir malzemedir ve bu sayede dokunduğunuzda bile sanki gerçek yünmüş hissiyatı vermektedir. Bu aynı zamanda görünüm bakımından da geçerli bir durumdur. Çünkü çoğu zaman halılar konusunda uzman olmayan bir bireyin karşısına aynı desenlere sahip akrilik ve %100 yün halıyı serdiğimizde ve bu halılar arasında hangisinin orijinal yün, hangisinin akrilik olduğunu anlamasını istediğimizde çoğu zaman bunu bilemez. İşte bu durum bile akrilik malzemeden imal edilen ürünlerin ne kadar başarılı olduğunu gösteren bir örnektir. Ancak alanında uzman bir satıcı ya da imalatçının uygulayacağı belli başlı yöntemler ile halının malzemesini anlayabilmesi mümkün olacaktır.

Ebrar Cami Halıları | Ebrar Halı

Ebrar Cami Halıları | Ebrar Halı olarak; tıpkı özel yaşam alanları, iş alanları gibi farklı ortamlar için en uygun nitelikte halı seçimi yapmanın önemli olduğu gibi, toplumun önemli bir kısmının ortak bulunduğu ve ibadetini gerçekleştirdiği camii için de en uygun nitelikte zeminin sağlanmasının da ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenden dolayı müşterilerimiz için halı seçimi son derece önemli bir konu olmaktadır. İbadetlerin rahat, huzurlu ve güzel kokulu bir ortamda gerçekleştiriliyor olması, uygun bir halı seçimi ile mümkün olacaktır. Bu nedenden dolayı sizlerin de cami halısı modelleri arasında karar kılarken, bazı özellikleri şart koşuyor olması durumunu biliyoruz.

 

Bu başlıca şartlar;

 

 • Halının kolaylıkla kirlenmemesi ve kirlenmesi durumunda da kolay bir şekilde temizlenmesidir.
 • Dokunulduğunda rahat ve yumuşacık hissiyat vermesi ki bu çıplak ya da çoraplı bir şekilde zeminin kullanıldığı camii için son derece önemli bir özelliktir.
 • Yine ibadetin yapılma şeklini dikkate aldığımız zaman, kişinin alnını yere dayaması ve dizlerini bükerek oturması gibi durumlarda rahatlığın sağlanabilmesi ve bununla birlikte zeminin uzun süreli temiz kalabilmesi önem arz eder.
 • Özellikle de nem yoğunluğunun söz konusu olduğu bir binada, küflenmenin ya da çeşitli deformasyonların önüne geçilmesi önem arz eder. Bu bağlamda halının zemin kısmının neme karşı dayanıklı olması ayrıca önemlidir ki akrilik cami halı modelleri de bu özelliğe sahiptir.
 • Müşterilerimizin “olmazsa olmaz” dediği bir diğer önemli özellik ise halının uzun kullanımlar boyunca hem yapısının hem de desenlerinin dayanıklı olmasını sağlamaktır. Tam da bu aşamada akrilik halı modellerinin kullanıldıkça parlayan bir yapısı olduğuna dikkat çekmek istiyoruz ki, bu da yine cami gibi oldukça fazla kişinin bulunduğu ve zeminin çok daha fazla aşındığı alanlarda son derece önemli bir özellik teşkil etmektedir.
 • Camiler aynı zamanda pencereleri olan ibadethanelerdir ve pencereler genellikle güneş alır. Güneş ışıklarının güzel bir şekilde zemine doğru süzülmesi sonucunda, zeminde yer alan halının desenlerinin bu güneş ışıklarından “etkilenmiyor” olması da gerekir ki, bu hem halının kullanım ömrünün uzun olması hem de desenlerinin solmaması, bozulmaması açısından önem teşkil eder.

AkrilikCami Halısı Fiyatları;

Bu sıralandırdığımız başlıca nitelikler, Ebrar Cami Halıları | Ebrar Halı olarak; uzun yıllar neticesinde müşterilerimizin talep ettiği başlıca niteliklerdir. Bu doğrultuda web sitemizde de görebileceğiniz akrilik cami halıları ve sizlere sunduğumuz model seçenekleri tüm bu özellikleri karşılamaktadır.

 

Ebrar Cami Halıları | Ebrar Halı olarak sizlere sunduğumuz akrilik cami halısı fiyatları oldukça makul seviyededir. Birbirinden güzel, şık modeller arasında en doğru seçimi yapmanız için gayret ediyoruz. Firmamız ile iletişime geçerek bilgi talep edebilir, yardım alabilir ya da özel bir sipariş için fiyat teklifi de alabilirsiniz.

 

Göbekli Cami Halıları

 

Göbekli cami halısı modelleri halının tam orta kısmında yer alan göbek desen ile adlandırılmıştır. Bu halıların ortak özelliği ise geometrik olarak desenlerin bir uyum içerisinde halının ortasından bir köşeye kadar uzanıyor olmasıdır. Son derece şık desenlerin işlendiği birçok modeli bulabilmeniz mümkündür. Bu halılar; sentetik yani akrilik malzemeden imal edilebildiği gibi, doğal bir malzeme olarak “yün” ile de imal edilebilmektedir. Bu siz değerli müşterilerimizin beklenti ve tercihine kalmış bir durumdur.

Göbekli Cami Halıları

Camii için halı seçimi yapmak istediğiniz zaman, biz Ebrar Cami Halıları | Ebrar Halı olarak sizlere pek çok farklı seçeneği sunarız ve bu sayede en doğru tercihi yapmanızı sağlarız. Bu bağlamda özellikle de desenli cami halısı modelleri arasında bir seçim yapmak istediğinizde, sizlere sunduğumuz modeller arasında göbek desenli cami halısı modelleri gelmektedir. Nitekim camii alanının oldukça geniş bir zemin olduğunu dikkate aldığımızda, bu halı modelinin son derece iyi bir tercih olacağını söyleyebiliyoruz. Çünkü sahip olduğu tarz gereği özel tasarımlara sahiptir ve yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bu tasarımlar kusursuz bir geometrik bir biçimde halının orta kısmından her bir kenar ve köşesine yayılmaktadır. Bu da dengeyi, birliği ve derli topluluğu simgelemektedir.

 

Bu halılar sadece camii de değil aynı zamanda ev gibi özel yaşam alanlarında da tercih edilmektedir. Bu denli popüler bir tercih olmasının bir diğer sebebi de tasarımıdır. Bu tasarım doğuyu yansıtmaktadır. İngilizler ve Avrupa’da yaşayan bazı kesimler bu halıyı “oryantal” olarak da adlandırabilmektedir. Bu kelime anlam bakımından “doğuya özgü” olarak çevrilebilir. Nitekim bu halı üzerinde uygulanan özel desenleri de dikkate aldığımız zaman, bir çeşit kültürü yansıtıyor olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Bu Arap Yarımadası adı verilen Coğrafyadan, Batı’da Avrupa ve Doğu’da ise Hindistan’a kadar uzanan, ortak bir doğu kültürünü yansıtan özel işlemelerdir.

Ebrar Cami Halıları | Ebrar Halı

Ebrar Cami Halıları | Ebrar Halı olarak sizlere sadece tercih yapabileceğiniz model seçeneklerini sunmakla kalmıyoruz ve aynı zamanda sizlerin özel beğenisi doğrultusunda da imalat gerçekleştirebiliyoruz. Bu sayede dilediğiniz bir tasarımı bizlere dijital ortamda ulaştırdığınızda, grafikçi personelimiz bu tasarımı sizin talep ettiğiniz ölçüler doğrultusunda uyarlayabilir ve bu planı tamamlayarak, halınızın imalatı için imalathaneye bu projeyi gönderebilir. Bu süreç, size uzun gibi görünse de, aslında kısa sürede tamamlanmaktadır. İmalathanede tam olarak sizin belirlediğiniz niteliklere sahip halınız imal edilir ve sizlere ulaştırılır. Bu halının yerinde uygulanması işlemini de yine deneyimli ekibimiz gerçekleştirmektedir. Nitekim ekibimiz uzun yıllardır sektörde faaliyetlerini sürdürmekte olup, sadece Türkiye’nin dört bir yanında bulunan camileri için değil aynı zamanda yurt dışında yer alan camiiler için de belli başlı halı projelerini başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Bu doğrultuda sizlerin de özel talepleri doğrultusunda en iyi çözümü sunacağından ve hizmet kalitesinden emin olabilirsiniz.

Göbekli cami halısı fiyatları

Göbekli cami halısı fiyatları ise tercih edeceğiniz halının sahip olduğu özeliklere göre değişkenlik göstermektedir. Çünkü sizlere yüzlerce farklı desen seçeneği sunabiliriz, tercih ettiğiniz desene göre fiyatın değişmesi söz konusu değildir. Burada önemli olan halının yapısal özellikleridir. Bu özelliklerin bir kaçı; halının ebatları, iplik malzemesi (%100 yün ya da akrilik olması gibi), işçilik gibi özelliklerdir. Bu nedenden dolayı çoğu zaman kesin bir fiyat alabilmeniz ancak bizlerle irtibata geçmeniz ile mümkün olmaktadır.

 

Firmamız, sizlere; imalat, satış ve döşeme hizmetini sunduğu halılar için güvence verir. Bu güvence, halınızın kullanımına bağlı olarak bazı şartların karşılanmasına yöneliktir. Çünkü siz değerli müşterilerimizin memnuniyetinin ve de ibadet alanında istenilen zeminin sağlanabilmesinde hangi özelliklerin önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinç ile hizmet veriyoruz ve bu doğrultuda halınızın; yoğun kullanımlar neticesinde kirlenmeyecek yapıya ve aynı zamanda da kolay temizlenebilir olduğunu, desenlerin uzun aşınma süreçlerinde dahi zarar görmeyeceğini, nem almayacağını, solmayacağı konularında güvence vermekteyiz. Dolayısıyla sizler, Ebrar Cami Halıları | Ebrar Halı olarak firmamızı tercih ettiğinizde sadece ibadet alanınız için en etkileyici tasarıma sahip göbek desenli halı modeli seçmekle kalmayacaksınız aynı zamanda kalite ve güvenceyi de satın almış olacaksınız.

 

Sadece size özel bir göbek desenli halı modeli mi istiyorsunuz? Bunun için de firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Tasarım uzmanlarımız, sizlerin belirteceği veya dijital ortamda bizlere ulaştıracağı biz deseni temel alarak sizlerin taleplerini en iyi bir şekilde karşılamaya hazırdır.

 

Natürel Cami Halıları

Doğal malzemelerin kullanılarak imal edilen halı modelleri, doğal halı modelleri ya da bir diğer ifade ile de natürel halı modelleri olarak ifade edilmektedir. Bu modeller aynı zamanda cami gibi alanlarda da kullanıma uygun niteliktedir. Bu halıların en önemli özelliği ise yapı malzemelerinin tamamen doğal olmasıdır. Bu nedenden dolayı “yenilebilir kaynak” grubunda yer alırlar. Yani bu halıların imalat sürecinde dahi doğaya herhangi bir zarar söz konusu değildir. Bununla birlikte oldukça eşsiz tasarım örneklerine sahiptir ki, bu örnekleri web sitemiz üzerinde de görmeniz mümkündür.

Sizlere satışa sunduğumuz natürel cami halı modelleri aynı zamanda bir ibadethane zeminin sahip olması gereken başlıca özelliklere de sahiptir. Nitekim geleneksel bir tasarım anlayışını yansıtan modeller arasında yapacağınız tercih ile ibadet alanı dingin ve huzur verici bir alanı yansıtacaktır. Bu da, ibadetlerin huzurlu bir şekilde gerçekleştirilebilmesinde önemli bir husustur.

 

 

Ebrar Cami Halıları | Ebrar Halı olarak Türkiye’nin dört bir yanındaki camiler için halı imalat ve döşeme hizmeti vermekteyiz ve yıllar boyu edinmiş olduğumuz tecrübelerimizi de sizlere satışa sunduğumuz natürel cami halı modellerine yansıtmaktayız. Bu bağlamda sizlere satışa sunduğumuz her bir modelin uzun yıllar boyu dayanıklılık göstereceğini garanti etmekteyiz.

Cami halı modelleri

Cami halı modelleri yapılarına göre sınıflandırıldığında, natürel cami halı modelleri gerçekten de doğal olmaları ile ayrıca bir öneme sahiptirler. Bu halı modellerinin hiç birinde yapay bir malzeme bulunmaz ve doğanın etkisini sunar.

 

Doğal halı modellerinin de kendi içinde farklı sınıflandırılabilmesi mümkündür. Bu sınıflandırmaların başında ise yün halı modelleri gelmektedir. Bu halı modelleri tamamen gerçek koyunyününden imal edilmektedir. Bu nedenden dolayıdır ki, bir koyunyününün sahip olduğu tüm özelliklere sahiptirler. Bu özelliklerin birkaçı arasında; kir tutmaması, kolay temizlenmesi, alev almaması, yalıtımlı olması gibi özellikler yer alır. Tüm bu özellikler bu malzemeden imal edilen halıların cami dâhil olmak üzere pek çok ortamda kullanılmasını sağlamıştır.

Natürel cami halı modelleri

Genel olarak natürel cami halı modelleri ile birlikte özellikle de yün cami halı modelleri sahip olduğu yumuşacık ve rahatlık hissi ile de ön planda olmaktadır. İşte bu nedenden dolayı konforun ön planda olduğu ve huzurun sağlanmasının amaç edinildiği ortamların zeminleri için bu halılar tercih edilmektedir. Nitekim bir ibadet alanı olarak camilerde de yine yün halı modelleri oldukça fazla tercih edilmektedir. Çünkü hem temiz hem de huzurlu bir alanda insanlar rahatlıkla ibadetlerini gerçekleştirebilmektedirler. Bu aynı zamanda insanların inançlarını daha güçlü bir şekilde yaşayabilmeleri ve gözlerini kapattıklarında iç huzuru bulabilmelerinde önemli bir etken olmaktadır. Zeminin yumuşak ve tozu hapseden yapıda olması sayesinde bu ortamda sağlığa uygun bir şekilde ibadet hareketlerinin yapılması son derece uygundur.

Ebrar Cami Halıları | Ebrar Halı

Ebrar Cami Halıları | Ebrar Halı sizlere pek çok farklı model seçenekleri sunmaktayız. Bu bağlamda yün cami halı modelleri, tercih edebileceğiniz natürel cami halıları arasında sadece bir tanesidir. Bu modellerin sahip olduğu desenler de oldukça ilgi çekicidir. El işçiliğinin ön planda olduğu bu halı modelleri aynı zamanda oldukça değerli bir malzeme yapısına sahiptir. Bu halıları sadece bir defa satın alırsınız ve neredeyse bir ömürlük kadar dayanıklıdırlar. Kullanım amacına uygun bir şekilde kullanıldığında yıllar boyunca memnun kalırsınız. Çeşitli aşınmalarda dahi desenleri solmaz, kaybolmaz, zarar görmez ve genel olarak yapısal deformasyonlara da uğramaz!

Natürel cami halı fiyatları

Natürel cami halı fiyatları piyasa genelinde bir araştırma yaptığınızda karşınıza çıkmaktadır. Bu fiyatlar oldukça değişkendir. En başta, bu halıyı hangi firmadan satın alıyor olduğunuza göre ve aynı zamanda halının özel sipariş mi olduğuna göre fiyatlar önemli ölçüde değişkenlik göstermektedir. Firmamız sektörde uzun yıllardır sahip olduğu deneyim ile sizlerin memnuniyetini her daim ön planda tutmaktadır. İşte bu nedenden dolayı pek çok farklı cami halısı modelleri sizlere takdim etmektedir. Bu doğrultuda aynı zamanda sizlerin özel cami halı siparişi taleplerini de en iyi bir şekilde karşılamaktadır. Sizler için en ideal fiyat teklifini sunabilmemiz ise ancak firmamız ile irtibata geçmeniz ile mümkün olacaktır. Firmamız ile irtibata geçtiğinizde hem ürünlerimiz hem de hizmet sürecimize dair merak ettiğiniz soruların cevabını öğrenmeniz de mümkündür. Bununla birlikte sizler için ideal çözümler sunmaya ve makul seviyede bir fiyat teklifi sunmaya da hazırız.

 

 

Polipropilen Cami Halıları

 

“Polipropilen” adı verilen kimyasal bir bileşenin işlenerek iplik haline getirilmesi ve bu iplik ile imal edilen halılar polipropilen halı olarak adlandırılmaktadır. Bu halılar bir çeşit elyaf türüdür ve sentetiktir. Bu halıların tercih edilmesinde pek çok etken söz konusudur. En başta ise halının bazı karakteristik özelliklerinin bu tercihlerde etken olduğunu göz önünde bulundurmamız gerekiyor.

 

Buna göre bir Polipropilen halı modelinin tercih edilmesindeki sebeplerin başında bu halıların görünümlerinin oldukça başarılı olması gelmektedir. Öyle ki gerçek yüne benzer bir görümüne sahiptirler. Aynı zamanda desen seçenekleri bakımından da çok çeşitli seçeneklerin bulunması, bu halıların başlıca tercih edilmesindeki nedenler arasındadır. Görünümü her ne kadar bir yün halı kadar başarılı olsa da, fiyatı bir yün halı kadar yüksek değildir. Yani tasarım bakımından gerçekten de başarılıdır ve buna karşılık olarak fiyatının da özellikle de %100 oranında yün cami halıları ile kıyasladığımızda daha uygun olması, bu halıların tercih edilmesini sağlayan bir diğer etken olarak karşımıza çıkmaktadır.

Polipropilen cami halı modelleri

Polipropilen cami halı modelleri tercih edilmesinin tek nedeni hissiyat ve görünümlerinin bir yün halı kadar başarılı olması ile sınırlı değildir. Nitekim bu malzemenin sahip olduğu daha birçok karakteristik özellik söz konusudur. Mesela oldukça dayanıklı bir ip yapısına sahiptir. Bu nedenden dolayı cami gibi ibadet alanları başta olmak üzere daha birçok “trafiğin” yoğun olduğu alanlarda bu halılar tercih sebebi olmaktadır. Çünkü malzemesi gerçekten dayanıklı ve çeşitli aşınmalarda bile deformasyona uğruyor ne de desenleri zarar görüyor! İşte bu da, cami için en güzel halı modeli arayışında olan siz değerli müşterilerimizin önem verdiği bir diğer özelliktir. Bu halıların bu denli dayanıklılık göstermesini sağlayan bir diğer önemli ayrıntı da oldukça başarılı bir örgü stilinin kullanılmış olmasıdır. Bu sayede her bir iplik iç içe geçmiş bir şekilde çok güçlü bir bağ kurmuştur. Bu bağın profesyonel bir güç kullanımı söz konusu olmadığında bozulması söz konusu değildir.

Polipropilen halı modelleri

Polipropilen halı modelleri kullanımında ise dikkat edilmesi gereken hususların başında yağ bazı sıvılar gelmektedir. Çünkü bu halı modelleri her ne kadar tozu hapseden ve aynı zamanda çeşitli lekelerin kolayca temizlenebilen bir yapıya sahip olsa da, “yağ bazlı” sıvıların halıya temas etmesi durumunda halının temizlenmesi oldukça zahmetli olacaktır. Basit bir örnekle bu halının üzerine bir çamaşır deterjanı dökülse bile zarar görmez ancak bir motor yağı ya da gaz yağı gibi yağ içerikli sıvılardan herhangi bir tanesinin temas etmesi durumunda ise aynı durum söz konusu değildir. Çünkü bu malzeme yağı çekmektedir ve bu nedenden dolayı oldukça zor temizlenmekte, temizlenirken desenler de zarar görebilmektedir. İşte bu nedenden dolayı bu halılar mutfak gibi alanlarda kullanımı önerilmeyen halı modelleri arasında gelmektedir ancak camii gibi bir ibadet alanı açısından ise uygun bir niteliktedir.

Çünkü bu halı modelleri, cami halısı satın almak isteyen müşterilerimizin beklentilerini karşılayan niteliktedir. Bu doğrultuda tozu hapsetme özelliğinin olması sayesinde ortamda havanın her daim sağlıklı kalması sağlanmaktadır. Bununla birlikte temiz bir ibadet ortamı sunulmaktadır. Pek çok türden lekelenmelere karşı da dayanıklı olması sayesinde, bu halılar uzun vadede kullanıma uygundur.

Polipropilen cami halı fiyatları

Polipropilen cami halı fiyatları değişkenlik göstermektedir. Ebrar Cami Halıları | Ebrar Halı olarak uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren bir firma olarak, sizlere piyasa geneline kıyasla oldukça makul seviyede fiyat teklifi sunma gayreti içerisinde olduğumuzu belirtmeliyiz. Bu bağlamda web sitemizde pek çok model seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Son derece konforlu bir halı modeli olması ile birlikte oldukça şık tasarım seçeneklerine de sahiptir. Bu bağlamda dilerseniz web sitemiz katalog dâhilinde tercih edeceğiniz bir örneğin uygulanmasını talep edebilir, dilerseniz de özel ebatlarda bir polipropilen halı siparişinde bulunabilirsiniz. Firmamız sizin için en iyi çözümü sunmaya hazırdır ve bu bağlamda firmamız ile gün içerisinde dilediğiniz bir saatte iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede hem merak ettiğiniz soruların cevabını bulabilir hem de ihtiyaç duyduğunuz halı modeli için ideal bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Ebrar Cami Halıları | Ebrar Halı olarak sizlere imalat, satış ve döşeme hizmetini gerçekleştirdiğimiz halı modellerimizin her birisi için kalite garantisi sunmaktayız. İçiniz rahat bir şekilde firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

 

Saflı Cami Halıları

 

İbadet alanında nizami düzen önem teşkil eder. Bu sayede alanda bulunan her bir kişi, ibadetini birlik beraberlik içerisinde gerçekleştirebilir. Bu düzen aynı zamanda kişilerin kendi iç dünyasında yaradan ve o’nun insanoğluna bahşettiği güzellikleri karşılığında şükretmesi ve daha iyisi için samimi bir şekilde dua etmesi açısından da önem teşkil eder. Bir ibadet alanında zemin seçimi, ibadetin daha verimli bir şekilde gerçekleştirilebilmesinde önem arz eder. Nitekim kişiler, ibadet sürecinde alınlarını her zemine koyduklarında rahatı hissetmelidirler. Zeminde, kişilerin ibadet sürecinde rahatsız olabilecekleri etkenlerin bulunması, ibadetin doğru ve içten bir şekilde gerçekleştirilebilmesinde engel teşkil eder.  Saflı cami halısı modelleri ibadet alanının zemin ölçüsü ne kadar ebatlarda olursa olsun, düzenli ve nizami bir şekilde insanların bir arada namaz kılmalarını, dua edebilmelerini ve diğer ibadetlerini gerçekleştirebilmelerine imkân sağlar.

Neden Saflı Cami Halısı?

Uzun yıllardır cami halı modeller imalat, satış ve döşeme hizmetini sunan Ebrar Cami Halıları | Ebrar Halı sizlere sunduğu çeşitlerden birisi de saflı cami halısı olmaktadır. Bu halı modellerinin en önemli özelliği ise; düz bir font ya da renk üzerine uygulanan belirli bir düzende desenlerin yer almasıdır. Bu desenlerin kenarlarında genellikle “çizgi” bulunur ki bu çizgiler, bu halıların “saflı” olmasını sağlar. Bu saflar sayesinde ibadet alanında bulunan insanlar belirli bir düzen içerisinde ibadetlerini gerçekleştirebilmeleri mümkün olur. Nitekim her bir saf aralığı, ortalama olarak yetişkin bir insanın boyu ve diğer fiziksel özellikleri dikkate alarak belirlendiğinden, kişinin ibadet esnasında “secde” ediyor olması durumunda da belirli bir miktarda boşluk kalmaktadır. Bu sayede onlarca, yüzlerce insan bir arada, birbirini rahatsız etmeye mahal vermeden ibadetlerini gerçekleştirebiliyorlar.

Bu imkânı sağlıyor olmasından dolayı saflı cami halıları oldukça fazla tercih edilen cami halısı modelleri arasında gelmektedir. Bizler de sahip olduğumuz bilgi, birikim ve deneyim ile sizlere bu en güzel modelleri sunuyor olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Saflı cami halıları her ne kadar; desenli cami halısı kategorisinde değerlendirebileceğimiz modeller olsa da, esasında bu modeller diğer desenli modellere kıyasla daha sade tasarımlara sahiptir. Bunun nedeni ise bu halılarda temel amacın belirli bir desenin ön plana çıkarılması değil, halının adından da anlaşıldığı üzere “saflı” bir şekilde düzenin sağlanabilmesidir. Bu nedenden dolayı bu halılarda çoğu zaman desenler geri plandadır ancak bazı model seçeneklerimize de baktığınız zaman, desenlerin ön planda olduğu tasarımları da bulabilirsiniz. Hatta desenlerin ön planda olduğu ve aynı zamanda oldukça fazla tercih edilen bir saflı halı modeli olarak; göbek desenli saflı cami halısı modelini örnek olarak gösterebiliriz.

Ebrar Cami Halıları | Ebrar Halı

Ebrar Cami Halıları | Ebrar Halı olarak siz değerli müşterilerimizin özel taleplerini de karşılamaktayız. Bu bağlamda sizlere web sitemiz üzerinde sunduğumuz örnek seçeneklerinin yanı sıra, bizlere ulaştırabileceğiniz ya da belirteceğiniz özel desen ya da renkleri içeren, özel sipariş halı imalatı da gerçekleştirebiliyoruz. Bu aynı zamanda saflı halı modelleri için de geçerli olmaktadır. Camii alanınızın ölçüleri doğrultusunda, en doğru ebatlarda özel üretim gerçekleştirilmekte ve böylece döşenmesi gerçekleştirilerek işlem tamamlanmaktadır.

Titiz ve beklentilerinizin karşılandığı bir hizmet süreci ile ön plana çıkan firmamız aynı zamanda yılların deneyimi ile de güvenilir ve kaliteli bir ürün sunma politikasına sahiptir.

Bu doğrultuda sizlere imalat veya satışını gerçekleştirdiğimiz saflı cami halısı modellerinin; kolaylıkla kirlenmeyen bir yapıda olduklarını ve kirlense de kolay temizlenebilir olduklarını söylemeliyiz. Bununla birlikte aşırı kullanımlarda bile havaya toz yaymayan, aksine tozu hapseden yapıdadırlar.

Bu sayede temiz ve sağlığa uygun bir ortamda ibadetin gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır. Nem tutmayan bir yapıya sahip ve aynı zamanda rahat, huzurlu hissettiren yapısı ile her bir ayrıntısı sizi memnun edecek modellerdir.

Saflı cami halısı fiyatları

Saflı cami halısı fiyatları ise değişkenlik göstermektedir. Fiyatlar, satın alacağınız halının ebatlarına, yapısal özelliklerine ve gerektirdiği işçiliğine göre değişkenlik gösterir. Ancak firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmakta ve fiyat olarak, piyasa geneline kıyasla en makul seviyede fiyatlarda teklif sunmaktadır. Bu bağlamda sizlere kesin bir fiyat teklifi sunabilmemiz için firmamız ile gün içerisinde dilediğiniz bir saatte iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede size özel fiyat teklifi sunabiliriz.

Yorum Yap